Ingersoll-Rand Manufacturing s. r. o., součást americké nadnárodní společnosti, přední světový výrobce chladicích a klimatizačních jednotek pro silniční a kolejovou přepravu pod značkou Thermo King a kompresorů pod značkou Ingersoll Rand hledá pro své pracoviště v Ovčárech u Kolína kolegy na pozici:

Elektrikář

Náplň práce:

  • Samostatná práce, která spočívá v montáži elektro komponentů a jejich propojování vodiči na základě schémat a výkresové dokumentace.
  • Finální testování pro vlakové a CTS jednotky – ověření funkčnosti jednotky, kontrola správnosti elektro propojení pomocí spec. měřících přístrojů aj.

Požadujeme:

  • SOU/SŠ elektrotechnického směru.
  • Vyhláška č. 50/1978 Sb. §5 a více.
  • Znalost čtení technické dokumentace elektrických rozvaděčů, popřípadě elektrorozvodů ve strojírenství nebo alespoň zkušenost s výrobou kabelových svazků.
  • Zkušenosti ze strojírenské výroby

Nabízíme:

  • Zajímavou práci ve stabilní nadnárodní společnosti.
  • Motivující mzdové podmínky.
  • Program zaměstnaneckých výhod.
  • Možnost osobního a profesního rozvoje.

NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20 000 Kč

Náborový příspěvek bude vyplacen ve 2 splátkách takto:
• 10 000 Kč po uplynutí zkušební doby v délce 3 měsíců.
• 10 000 Kč po uplynutí 6 měsíců od nástupu do zaměstnání.
Nárok na náborový příspěvek nevzniká v případě neomluvené absence, porušování pracovních povinností, anebo nepřítomnosti v zaměstnání překračující 80% z celkového fondu pracovní doby ve sledovaném období.

Informace o pozici

Místo pracoviště

292, 280 02  Ovčáry-Ovčáry, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, firemní akce

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Ingersoll Rand Manufacturing s.r.o./ Ingersoll Rand Technologies s.r.o.

Kontakt

Zuzana Svobodová
Ovčáry 292
280 02  Ovčáry
Česká republika