Ingersoll-Rand Manufacturing s. r. o., součást americké nadnárodní společnosti, přední světový výrobce chladicích a klimatizačních jednotek pro silniční a kolejovou přepravu pod značkou Thermo King a kompresorů pod značkou Ingersoll Rand hledá pro své pracoviště v Ovčárech u Kolína kolegy na pozici:

Distribuční specialista - Expedient

Náplň práce:

  • Denní plánování odesílek hotových výrobků
  • Objednávání dopravců
  • Koordinace nakládek
  • Příprava požadovaných dokumentů, certifikátů
  • Celní proclívání
  • Komunikace se zákaznickým servisem, zákazníky, dopravci
  • Práce s akreditivy

Požadujeme:

  • Vzdělání SŠ/ VŠ
  • Znalost práce na PC – MS Office (Excel, Word, Outlook)
  • Komunikativní znalost angličtiny slovem i písmem
  • Organizační schopnosti, spolehlivost, samostatnost, pečlivost, odolnost vůči stresu
  • Praxe na podobné pozici výhodou
  • Znalost programu Oracle výhodou

Nabízíme:

• Možnost osobního a profesního rozvoje
• Zajímavé a stabilní zaměstnání v nadnárodní společnosti
• Motivující mzdové podmínky
• Pohyblivá pracovní doba
• Závodní stravování

Informace o pozici

Místo pracoviště

292, 280 02  Ovčáry-Ovčáry, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá), Čeština (výborná)

Zadavatel

Ingersoll Rand Manufacturing s.r.o./ Ingersoll Rand Technologies s.r.o.

Kontakt

Alena Makovcová
292
280 02  Ovčáry
Česká republika