Ingersoll Rand is a $12 billion company whose people and businesses around the world create progress for our customers in the global climate control, air conditioning, heatingand industrial markets. These markets continue to expand as they address growing needs in developed and developing economies alike. Our products, systems and solutions increase efficiency and productivity of industrial, commercial operations, homes, and improve the security, safety, health and comfort of people around the world. We have opportunities for career growth through our diverse businesses, which manufacture many well-recognized brands including Club Car, Ingersoll Rand, Thermo King and Trane. In every line of business - Ingersoll Rand enables companies and their customers to inspire progress.
Our Engineering & Technology Center is currently seeking qualified applicants for following position based in Prague:

Test Engineer Vibrace (Hostivice)

Náplň práce:

• Zpracování zadání zkoušky, organizace instalace a měření
• Detailní vyhodnocení testu jednotky nebo jejích komponent, zpracování a předání výsledků zadavateli zkoušky
• Denní komunikace se zkušebnami, techniky a inženýry (AJ)
• Řízení malého kolektivu podřízených zkušebních techniků
• Spoluodpovědnost za svěřenou zkušebnu
• Rozvoj metodologie vibračního testování

Požadujeme:

• Vzdělání technického zaměření (strojní VŠ), možné uplatnění i pro absolventa
• Zkušenosti s vibracemi, strukturními a pevnostními vlastnostmi materiálů - praxe ve zkušebnictví (automobilový, letecký průmysl) a případně znalost tenzometrie výhodou
• Schopnost efektivní komunikace (ústní i psanou formou) se spolupracovníky
• Anglický jazyk – denní využití (schopnost komunikace telefonem)
• Znalost práce na PC (uživatel PC, e-mailu, …)
• Otevřenost změnám, kreativitu
• Týmovou spolupráci
• Samostatnost

Nabízíme:

• Perspektivní zaměstnání v nadnárodní společnosti
• Práce s nejnovějšími technologiemi
• Motivující mzdové podmínky
• Pohyblivá pracovní doba
• Možnost osobního a profesního rozvoje

Místo výkonu práce:

Engineering and Technology Center Prague
Florianova 2460
253 01 Hostivice, Czech Republic

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, firemní akce

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá), Čeština (výborná)

Zadavatel

Ingersoll Rand Manufacturing s.r.o./ Ingersoll Rand Technologies s.r.o.

Kontakt

Alena Makovcová
292
280 02  Ovčáry
Česká republika