Ingersoll-Rand Technologies s. r. o., který je součást americké nadnárodní společnosti Ingersoll Rand a přední světový výrobce chladicích a klimatizačních jednotek pro silniční a kolejovou přepravu pod značkou Thermo King a dále se také specializuje na montáž a testování šroubových kompresorů, hledá pro své pracoviště v Ovčárech u Kolína pracovníka na pozici:

Finanční analytik senior

Náplň práce:

• Příprava, koordinace a zprocesování finančních výkazů
• Měsíční uzávěrka a analýza výsledovky (tržby, náklady) a rozvahy, controlling zejména na základě porovnání skutečnosti s finančním plánem, očekávanými náklady, výpočet poměrových ukazatelů atd. a informování managementu závodu s vysvětlením hlavních odchylek
• Tvorba a implementace pokročilých finančních plánovacích systémů a modelů
• Spolupráce s týmem nákladových analytiků v rámci finančního oddělení ohledně produktových nákladů a výsledovky
• Podpora top managementu, výroby a ostatních oddělení
• Řízení a rozvoj finančního plánování a analýzy

Požadujeme:

• VŠ vzdělání ekonomického směru
• 3 letá praxe v oblasti finanční analýzy a plánování v mezinárodní výrobní společnosti výhodou
• Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
• Mezinárodní zkušenost výhodou
• Analytické myšlení
• Pokročilé znalosti Excel (Access výhodou)

Nabízíme:

• Zajímavou práci ve stabilní nadnárodní společnosti
• Motivující mzdové podmínky
• Pružná pracovní doba
• Možnost osobního a profesního rozvoje

Informace o pozici

Místo pracoviště

292, 280 02  Ovčáry-Ovčáry, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, firemní akce

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá), Čeština (výborná)

Zadavatel

Ingersoll Rand Manufacturing s.r.o./ Ingersoll Rand Technologies s.r.o.

Kontakt

Alena Makovcová
292
280 02  Ovčáry
Česká republika