Ingersoll-Rand Manufacturing s. r. o., součást americké nadnárodní společnosti, přední světový výrobce chladicích a klimatizačních jednotek pro silniční a kolejovou přepravu pod značkou Thermo King a kompresorů pod značkou Ingersoll Rand hledá pro své pracoviště v Ovčárech u Kolína kolegy na pozici:

Production supervisor / Vedoucí výrobního úseku

Náplň práce:

  • Vedení části oddělení výroby- středisko potrubí nebo montáže
  • Zodpovědnost za naplnění klíčových ukazatelů na svěřeném úseku ( bezpečnost práce, kvalita, produktivita, plnění plánu, úroveň zásob rozpracované výroby, atd. )
  • Rozvíjení pracovníků na daném úseku
  • Úzká spolupráce s útvarem technologie, zavádění moderních principů řízení výroby
  • Řešení problému (úzká místa na lince), nalezení příčiny a definování nápravných opatření

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání technického směru
  • Praxe s vedením týmu- min. 2 roky
  • Znalost práce na PC ( MS Office )
  • Základní znalost anglického jazyka – min. základy (ochotu se učit dále)
  • Schopnost vést výrobní tým, organizovat, motivovat a rozvíjet své podřízené
  • Praktické zkušenosti s implementací štíhlé výroby nebo ochotu se naučit
  • Zkušenosti s vedením projektů – výhodou
  • Organizační a komunikační dovednosti
  • Aktivní přístup k práci se zaměřením na výsledky

Nabízíme:

  • Zajímavé a stabilní zaměstnání v nadnárodní společnosti
  • Motivující mzdové podmínky
  • Pohyblivá pracovní doba
  • Závodní stravování
  • Možnost osobního a profesního rozvoje

Informace o pozici

Místo pracoviště

292, 280 02  Ovčáry-Ovčáry, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá), Čeština (pokročilá)

Zadavatel

Ingersoll Rand Manufacturing s.r.o./ Ingersoll Rand Technologies s.r.o.

Kontakt

Alena Makovcová
292
280 02  Ovčáry
Česká republika