Thermo King Manufacturing s. r. o., součást americké nadnárodní společnosti Trane Technologies, přední světový výrobce chladicích a klimatizačních jednotek pro silniční a kolejovou přepravu pod značkou Thermo King, hledá pro své pracoviště v Ovčárech u Kolína kolegy na pozici:

Zásobovač / Nákupčí

Náplň práce:

• Zajišťování a nakupování materiálu pro výrobu na základě plánu pro zabezpečení plynulého chodu jednotlivých výrobních linek.
• Denní komunikace s dodavateli, specifikování potřeb a požadavků na základě plánu výroby a následné vystavování objednávek.
• Udržování optimální úrovně skladových zásob.
• Komunikace s ostatními útvary ve společnosti (výroba, zákaznický servis, účtárna, atd.).

Požadujeme:

• SŠ/VŠ vzdělání (technického/ekonomického/logistického směru)
• Znalost anglického jazyka,
• Znalost práce na PC (Excel)
• Zkušenosti z výrobní firmy výhodou
• Orientace na zákazníka
• Schopnost samostatného logického myšlení a rozhodování
• Schopnost týmové spolupráce
• Komunikační dovednosti, umět prosadit svoje požadavky
• Odolnost vůči stresovým situacím

Nabízíme:

• Možnost osobního a profesního rozvoje
• Zajímavé a stabilní zaměstnání v nadnárodní společnosti
• Motivující mzdové podmínky
• Pohyblivá pracovní doba
• Závodní stravování
Pracovní poměr bude na základě dohody o dočasném přidělení se spol. Manpower.

Informace o pozici

Místo pracoviště

292, 280 02  Ovčáry-Ovčáry, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, jiné

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá), Čeština (výborná)

Zadavatel

Trane Technologies s.r.o./ Thermo King Manufacturing s.r.o.

Kontakt

Alena Makovcová
Ovcary 292
280 02  Ovčáry
Česká republika